"o dorinta"

Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

"o dorinta"

Mesaj de cristi o'RAL »

Am primit pe mailul de [email protected] urmatoarea dorinta:

Thu, Jun 02, 2011 10:50 PM
"Buna seara.
Imi doresc sa fac o surpriza unui prieten pasionat de buburuza pe 4 roti numita MINI de ziua acestuia, undeva la sfarsitul lunii iulie. Surpriza insemnand o plimbare cu o masinuta macar ptr 15-20 de min. Contra cost binenteles :)
V-as fi recunoscatoare daca a-ti binevoi sa ma ajutati.
Multumeessc !!
Claudia"


Claudia e din Ploiesti, am cerut informatii suplimentare, apoi a completat:

"As vrea mai intai sa va expun "planul meu de bataie", sa-i spun asa, iar dvs sa-mi spuneti daca este realizabil in limta bugetului de care dispun (1000 ron).
Initial, m-am gandit sa reunim cateva MINI din club undeva in Bucuresti, de preferat in Piata Constitutiei, urmand ca dupa o scurta sedinta foto sa urmeze si plimbarea cea scurta cu una dintre masini (oricine se ofera). Nu stiu ce costuri ar implica aceasta idee a mea, de aceea m-am gandit sa va spun exact ce mi-am imaginat, iar dvs sa-mi confirmati daca este realizabil si la ce costuri.
Sunt deschisa si la alte idei, daca aveti mai multa experienta decat mine in astfel de activitati :)
Multumesc pentru interesul acordat.

O zi frumoasa,
Bisceanu Claudia"


I-am explicat Claudiei ca nu se pune problema de platit, banuiesc ca sunteti de acord cu mine, poate doar o cinste daca va fi cazul sa mergem noi la ploiesti, si i-am invitat la intalnirea de la Sibiu...

"As fi participat cu cea mai mare placere la intrunirea de la Sibiu, insa programul de la locul de munca nu-mi permite o escapada de genul acesta. Va urez distractie placuta si multe felicitari pentru organizare. Daca am inteles bine e deja al doilea an. Sper sa nu vorbesc prostii :)
In ceea ce priveste surpriza, va multumesc pentru sprijin si fiti sigur ca nu ma voi opri la o simpla cinste, mai ales daca veti bate drumul pana la Ploiesti. Oricum genul asta de detalii le vom discuta mai pe la inceputul lunii iulie, cand sper din toata inima sa va dau si o data sigura si stabila de desfasurare a fortelor MINI :)

O zi buna,
Bisceanu Claudia"


zilele trecute, avand in vedere ca se apropie luna iulie, a revenit in discutie "dorinta" Claudiei :)

"Buna dimineata. Am revenit cu detalii referitoare la rugamintea formulata la inceputul lunii, aceea cu "surpriza MINI". Data la care mi-as dori sa ne desfasuram ar fi 30.07, ultima sambata din luna. Daca este posibil. Ca si planificare o sa raman la ideea mea de a veni eu la Bucuresti cu sarbatoritul, urmand sa ne intalnim in Piata Constitutiei la o ora stabilita in prealabil. Pentru moment as vrea doar sa stiu cate buburuze MINI am putea strange pe data respectiva si cine s-ar putea oferi ptr micul test drive :) Multumesc.

O zi frumoasa,
Claudia"


Haideti sa facem ceva frumos, in spiritul myMINI... ce ziceti? :D
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
gxt
Viteza 3
Mesaje: 255
Membru din: Sâm Oct 30, 2010 4:48 pm
Localitate: BUCURESTI

Re: "o dorinta"

Mesaj de gxt »

In 30.07 putem fi oriunde, contati pe noi! :D
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: "o dorinta"

Mesaj de Luce »

Dap nici eu nu am nimic planificat de pe acum :D

Luce
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: "o dorinta"

Mesaj de khuti »

Cristi , pe 30.07 suntem plecati ... apropo , trimit oferta acum pe mail !!!
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "o dorinta"

Mesaj de cristi o'RAL »

nu suntem plecati nicaieri pana nu iesim din bucuresti... :lol:
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "o dorinta"

Mesaj de cristi o'RAL »

"Multumesc pentru implicare si sper si eu sa fie cat mai multi doritori. In ceea ce priveste masina pentru "MINItour"-ul planificat, asa cum v-am spus si in primele mail-uri, oricine se ofera, indiferent de model, este binevenit. Pentru EL oricum va fi un soc surpriza in sine, nu stiu cat de tare va realiza pe moment ce se intampla cu el :) O sa urmaresc si eu pe forum evolutia discutiei legate de "surpriza MINI".

O zi frumoasa va doresc si astept vesti.
Claudia"
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "o dorinta"

Mesaj de cristi o'RAL »

Ei bine... cine se mai inscrie?
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2180
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: "o dorinta"

Mesaj de Sharpe »

noi venim!!! ;)
.......ghost...
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: "o dorinta"

Mesaj de ToyCooper82 »

nah cum o iesit evenimentul? poze ceva ceva?!
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: "o dorinta"

Mesaj de cristi o'RAL »

Toiule, tu de pe ce planeta esti?? :))))) ti s-a urcat htc-ul la cap?? :))
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Scrie răspuns