MMD13 - myMINI Days 2013

Scrie răspuns
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de adrian »

Revin la subiect:
Avem o singura problema si anume ca trece timpul si va fi din ce in ce mai greu sa gasim nr. de camere de care avem nevoie.Revin cu propunerea pentru Craiasa Muntilor,locatia din 2010.
Conditiile cred ca sunt mai bune decat la Fantanita Haiducului,la aceleasi preturi.
La Craiasa sunt 4 minihoteluri si 2 vile.Hotel Craiasa 1 are 33 de duble si 3 apartamente, mai mult decat suficient pentru noi.
Propun ca termen de definitivare lista data de 12.05.2013.Pentru cei care vor sa participe ar trebui sa achite un avans pana in data de 16.05.2013.Am discutat la receptie si omul de acolo a solicitat o suma de 1500 Ron avans pentru tot grupul.Varianta dupa mine nu este convenabila ,propun un avans de 100 de Ron de camera, cu diferenta de achitat de 200Ron,-asta este varianta 1- bani care pot fi achitati la sosire de fiecare.Varianta nr. 2, restul de 200 Ron sa fie achitati cu 3 zile inainte de intalnire.Pentru asta ar trebui ca Specter, care este cel mai aproape de zona sa colecteze avansurile si sa vireze banii in contul celor de la Craiasa Muntilor, atat avansul cat si sumele finale.
Varianta nr. 3, fiecare sa-si faca rezervare individuala la hotel(mi se pare insa cea mai putin viabila)
Pentru cei care vor dori sa participe dar nu se incadreaza in termenele pe care le-am propus exista varianta 3, adica rezervare individuala.
Asta este locatia:
http://www.craiasa-muntilor.ro/
Cam asa arata:
slide-general.png
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de adrian »

Cititi si postarile anterioare legate de MMD 2013!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ultima oară modificat Joi Mai 09, 2013 5:51 pm de către adrian, modificat 1 dată în total.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de razvan333 »

Un singur lucru ai uitat Adrian: haleala la Craiasa este foarte buna :D
Va urmaresc indeaproape si daca ramaneti la Craiasa 99% vin si eu, dar pe alta relatie, nu vreau sa va incurc socotelile :mrgreen:
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

varianta cea mai buna este cu avans (pentru rezervare) colectat si platit de o singura persoana (specter s-a oferit in cazul asta) si plata finala la predarea camerei, plateste fiecare ce camera a luat, asa a fost si data trecuta.

daca mai vreti tricouri, o sa ma interesez si va spun la ce pret le putem face.
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Andreea R
Membru nou
Mesaje: 21
Membru din: Lun Apr 29, 2013 3:43 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de Andreea R »

a
Ultima oară modificat Joi Mai 09, 2013 3:20 pm de către Andreea R, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

va rog nu mai postati aici lista cu numere de telefon si mailuri, lista asta e privata si apare doar pe topicul vizibil celor inregistrati pe forum, altfel nu va mai mirati daca primiti SPAM pe mail sau telefon!
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de razvan333 »

Io nu s pe lista...m ati exclus :evil:
Nu are nimic...daca ne vedem duminica Cristi iti dau si eu un bulion de avans si vreau si tricou(asta pt ca m ati exclus) :mrgreen:
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
boddo
Viteza 6
Mesaje: 522
Membru din: Mar Sep 21, 2010 1:37 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de boddo »

28-30 Iunie

1. Adrian - Brasov, Sibiu, Sighisoara
2. Sharpe - brasov/sibiu/sighisoara
3. Oreste
4. Dogarel
5. ct16jcx - brasov/sibiu/sighisoara
6. mok
7. topo - brasov/sibiu
8. Meggy
9. Specter
10. Aurora
11. Ottr - brasov/sibiu/sighisoara
12. MCS
13. razvi_dinu BRASOV
14. Antonio Grosos & Paul (cum facem sa il bagam si pe Novac la petrecanie?) Mie mi-e egal deci unde merge lumea hop si noi :)
15. luce + pufe
16. cristi o'RAL - SIBIU->SIGHISOARA
17. Bianca si Razvan - unde vreti voi...
18. Edy si Madalina - mergem oriunde ...
19. Gabi Catalin 3 persoane
20. Lucian si Dana - in principiu oriunde, dar putem lua in calcul ci Cheile Gradistei 2 (e sus pe un platou)
21. Elf - oriunde
22. Andreea Ropotan - facebook (+1)
23. Stanescu Roxana si Andrei Otet ... iubitori de MINI :)
24.Bogdan+Larisa
Eenie, MINI , miney , mo lover
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de cristi o'RAL »

razvan333 scrie:Io nu s pe lista...m ati exclus :evil:
Nu are nimic...daca ne vedem duminica Cristi iti dau si eu un bulion de avans si vreau si tricou(asta pt ca m ati exclus) :mrgreen:
nu strang eu banii... poate cel mult pentru tricouri daca va fi cazul
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Grosos Antonio
Viteza 6
Mesaje: 515
Membru din: Vin Ian 22, 2010 2:40 am
Localitate: München - Germany

Re: MMD13 - myMINI Days 2013

Mesaj de Grosos Antonio »

Sincer optez pentru craiasa, mi-a placut mai mult decat la fantanita haiducului. Asta tine foarte mult de ce se va intampla in between. Am vorbit ieri cu ceva amici MINI-isti din D si au zis ca ar vrea sa vada un review al evenimentului, Se ofera careva sa faca un PDF pentru a le prezenta chestia asta? Sau nu ii vreti printre noi ?
MINI JCW Convertible - 2012 - SOLD
Range Rover Sport - 2012 - FOR SALE
Triumph Herald 13/60 Convertible 1969 - NEVER TO BE SOLD!
MINIish
Scrie răspuns