Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Avatar utilizator
pumbaa
Viteza 1
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 05, 2011 10:43 am
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de pumbaa »

@ ICE
Offf...din pacate, site-ul MINI.ro are destul de multe lipsuri, si noi am facut aceleasi observatii ca tine, si multe altele...si prin noi ma refer la subsemnata, la colegii mei si la managerul nostru...ganditi-va ca noi ne-am incumetat sa deschidem al doilea showroom MINI in tara, la 10 ani de la deschiderea primului, ceea ce ma face sa cred ca nu s-a facut o treaba extrordinara in promovarea acestui brand si ca nu i s-a acordat suficienta atentie. Eu incerc din rasputeri sa fac ceva frumos, inainte de vanzator, sunt posesoare de MINI, si sunt de ceva vreme, la mine chiar e vorba de pasiune fata de tot ce reprezinta MINI, si eu ma aflu la dispozitia voastra in absolut orice tine de MINI. Asta desigur, daca sunteti dispusi sa imi acordati putin credit, si nu ne mai legam de nuante si de greseli de exprimare. Eu, Ioana, promit sa reactionez prompt la orice nevoie sau intrebare a voastra, insa vorbesc in numele meu si al MINI Motor AG, in ceea ce priveste MINI Romania, nu pot garanta nimic, e vorba de cu totul altceva. Lasa-mi te rog, o adresa de mail, iar maine iti voi trimite un mail in care o sa dezvolt tot ceea ce inseamna finantare si o sa iti raspund la toate intrebarile, ca sa nu mai umplu pagini intregi aici... ;)
Imagine
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de Luce »

:D
Avatar utilizator
soferman
Viteza 4
Mesaje: 316
Membru din: Mie Iun 29, 2011 1:07 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de soferman »

va urez succes si spor la treaba, cand faci ceva cu placere este imposibil sa nu apara rezultatele.
2005 - MINI COOPER - cutie automata
2007 - Mazda 6
Avatar utilizator
pumbaa
Viteza 1
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 05, 2011 10:43 am
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de pumbaa »

Multumim , soferman! :)
Imagine
mok
Moderator
Mesaje: 1543
Membru din: Vin Sep 12, 2008 1:16 pm

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de mok »

pumbaa scrie: , si nu ne mai legam de nuante si de greseli de exprimare. ;)
am crezut ca e necesar sa completez o afirmatie gresita ;)
si cred ca trebuie sa ne legam de nuante si neintelegeri
Avatar utilizator
pumbaa
Viteza 1
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 05, 2011 10:43 am
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de pumbaa »

Mok, nu contest, dar e posibil sa ne concentram prea mult pe nuante si sa ratam esentialul... :( Intentiile chiar au fost nobile, pe cuvant!
Imagine
mok
Moderator
Mesaje: 1543
Membru din: Vin Sep 12, 2008 1:16 pm

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de mok »

LET'S MINI

"Pentru mai multe detalii, contactaţi dealerul autorizat MINI"
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de Luce »

YEEI we are all friends again :lol:
Acum pe bune site-ul MINI.ro este o rusine... La cati bani baga oamenii astia in social media si events sa mearga site-ul oficial este un must.
Nu zic ca este vina ta Pumbaa ca eu stiu cum functioneaza lucrurile astea mai ales cand trebuie adaptate pe directia care vine din afara... dar pentru mine este un mare minus fata de ce se intampla in Romania pe un brand care pe mine m-a cucerit tocmai prin imagine initial.

Luce
Avatar utilizator
pumbaa
Viteza 1
Mesaje: 69
Membru din: Mie Oct 05, 2011 10:43 am
Localitate: Pitesti
Contact:

Re: Solicit consultanta in achizitionarea unui Mini :)

Mesaj de pumbaa »

DIscutia e foarte complexa...MINI Romania nu este o entitate separata la noi ,din pacate, este parte componenta a BMW Group Romania. Astfel, BMW beneficiaza de mai multa atentie decat MINI, fiind un brand ajuns la maturiltate pe meleagurile mioritice, pe cand MINI incearca sa razbeasca. Da, stiu, cu atat mai mult ar avea nevoie de suport. Complet de acord. Eu asta incerc sa fac, si sunt foarte hotarata sa reusesc. Oricum, avem multe proiecte, o sa punem MINI Romania on the map! Un mic insight, pregatiti-va pentru MINI Winter Residence la Poiana Brasov la iarna. Proiect marca MINI Motor AG. ;)
Imagine
Scrie răspuns