Schimbare : RO -> UK + propunere

MiniManiac
Viteza 1
Mesaje: 63
Membru din: Vin Aug 27, 2010 1:10 am
Localitate: Satu Mare
Contact:

Schimbare : RO -> UK + propunere

Mesaj de MiniManiac »

Salutareee
Scriu pe acest forum dupa o pauza sa spunem de vreo 4 luni ... a trecut un BAC peste mine, o vara de cautat cazari si la final...o mutare in capitala MINI si anume: Londra. Toate sunt bune si frumoase, insa ceea ce ma intristeaza e ca mi-am lasat bestia acasa...MINI Cooper 2005 ( SM 05 UOE )...asa ca sunt MINI-less si mor de ciuda cand tot a 5-a masina aici e un MINI ; de la ONE pana la noile Countryman-uri care pe mine m-au cucerit. De fapt pe viitor spre asta voi tinti: Mini Cooper S Countryman.
Motivul pentru care scriu e de fapt o propunere: ma gandeam ca ar putea fi interesant sa caut un club MINI de aici ( sigur sunt destule ) si sa realizam oarecum o "infratire"...nimic oficial sau ceva de genu, doar niste prietenii si eventual daca se va face la un moment dat un tur MINI prin Europa sa ne strangem alaturi de noii prieteni londonezi, sau chiar sa vina ei in Romanica noastra si sa le aratam frumusetea ei nedescoperita. Ideea e in stare de concept mometan...am nevoie de opinii din partea voastra si vedem daca iese ceva.

Cu stima,
Mircea
*Mania = MINI*
Avatar utilizator
dogarel
Viteza 6
Mesaje: 994
Membru din: Joi Ian 28, 2010 9:37 am
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Schimbare : RO -> UK + propunere

Mesaj de dogarel »

Salut.
Este un forum mare in UK, mini2.com. Noi ne-am anuntat existenta si acolo, dar nu prea am avut feedback. Daca reusesti sa promovezi tu ROmania, este excelent!
Mini Rover MPI 1997
El Perro Loco http://dogarel.blogspot.com/
MiniManiac
Viteza 1
Mesaje: 63
Membru din: Vin Aug 27, 2010 1:10 am
Localitate: Satu Mare
Contact:

Re: Schimbare : RO -> UK + propunere

Mesaj de MiniManiac »

pai o sa vedem. trebuie sa intru in contact cu o persoana de acolo ca sunt si mai tineri si poate reusesc ceva. la facultate chiar am un profesor pasionat de MINI, fiind chiar proprietar de clubman.
*Mania = MINI*
Scrie răspuns