Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Scrie răspuns
Avatar utilizator
voinea
Viteza 2
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 27, 2010 7:58 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de voinea »

sa nu dati cu pietre dar ca tot suntem aproape de data evenimentului si sponsorizarea pica , nu puteti discuta cu cei de anul trecut cu circuitul de karting de la brasov sa ne permita acolo sa facem evenimentul (reusim cumva sa facem o suma decenta lor sau sa aprecieze si ei promovarea noastra ca eveniment).

Cazare gasim in Brasov sau Bran sa ne tina cel putin 30de camere

Locatia e cam la fel de centrala (poate chiar mai bine pentru cei din CT caci am vazut ca sunt multi)


Cum unele masini sunt 100% free bmw parts , poate reusim si intalnirea sa fie 100% no AB support
Avatar utilizator
andreea
Membru nou
Mesaje: 14
Membru din: Dum Sep 19, 2010 7:38 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de andreea »

Hello.
Pana la urma ne mai luam la Hotel Ana cazare?
Ca as vrea sa platesc, dar nu degeaba. Eu am un mail de la webmaster de la inceputul lunii aprilie cu optinile de cazare si as vrea sa aleg una dintre ele. Nu si-a platit nimeni pana acum? Ca ei de exemplu ce fac daca se schimba locatia?
Andreea

Later edit: Acum am citit postul Biancai despre problema cu bugetul. Never mind my question
Ultima oară modificat Joi Mai 05, 2011 7:27 am de către andreea, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
voinea
Viteza 2
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 27, 2010 7:58 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de voinea »

eu am platit si daca se schimba locatia probabil organizatorii vor folosi acei bani pentru camera mea (in alta locatie) sau primesc prin OP banii inapoi si achit singur unde merge (daca mergem desi ar fi trist sa nu mergem)
Mini Cooper Clasic :: VW Golf 6 GTI :: BMW M2 F87
Tuning EDC17, MED17 ---> DA SE FACE!. Nu suntem mereu primii dar intodeauna suntem cei mai buni
Avatar utilizator
andreea
Membru nou
Mesaje: 14
Membru din: Dum Sep 19, 2010 7:38 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de andreea »

De mers nu avem de ce sa nu mergem, pana la urma nu ne opreste nimeni sa ne intalnim si sa petrecem in alta locatie.
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de razvan333 »

Voinea are o idee buna...nu se poate organiza ceva repede la Brasov? :roll:
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Avatar utilizator
voinea
Viteza 2
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 27, 2010 7:58 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de voinea »

ar fi interesant sa incerce organizatorii sa vada macar raspunsul celor ce au gazduit anul trecut evenimentul . Pentru ca situatia noastra poate sa ii induioseze si sa iasa tot in centrul tarii pe buget mic cu promovarea circuitului etc.
Mini Cooper Clasic :: VW Golf 6 GTI :: BMW M2 F87
Tuning EDC17, MED17 ---> DA SE FACE!. Nu suntem mereu primii dar intodeauna suntem cei mai buni
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de alinabiancapop »

andreea scrie:Hello.
Pana la urma ne mai luam la Hotel Ana cazare?
Ca as vrea sa platesc, dar nu degeaba. Eu am un mail de la webmaster de la inceputul lunii aprilie cu optinile de cazare si as vrea sa aleg una dintre ele. Nu si-a platit nimeni pana acum? Ca ei de exemplu ce fac daca se schimba locatia?
Andreea

Later edit: Acum am citit postul Biancai despre problema cu bugetul. Never mind my question
deocamdata cautam alta locatie ca nu are sens sa ramanem in SB(ne grabim chiar :D ), insa e bine sa stim cate cereri suplimentare mai avem si cati renunta, de aceea va rugam sa ne scrieti pe [email protected] pentru a putea centraliza toate cererile.
toti cei care au platit pot sta linistiti, banutii sunt toti la mine si daca nu vor mai dori sa vina vi viram fara probleme inapoi.
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
khuti
Veteran
Mesaje: 1249
Membru din: Sâm Mar 13, 2010 10:50 am
Localitate: Constanta

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de khuti »

eu as ramane pt SB ... se merita ... am fost de curand ...

Si pana la urma sunt doar cu 100 de km mai mult fata de BV ...
Open your mind ! ;)
Avatar utilizator
voinea
Viteza 2
Mesaje: 143
Membru din: Sâm Mar 27, 2010 7:58 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de voinea »

corect dar a pus problema mai sus de unde bani pentru o parcare mare. Un padoc de circuit de karting permite sa strangi 200masini fara probleme.. + distractia de la circuit + restaurant + zona ok.

La sibiu exceptand ca iesea bine cu 10.000e de la AB ... ce mai avem ? Doar 100km de la BV si ca e tot in centru ?


La vwForum.ro facem anual intalnirea de iarna in Bucuresti la AMC KART in padoc. Cel mai slab a fost 120 de masini si am avut si 200+ . Loc mult, voie buna , o intalnire de doar 7-8 ore. Dar iese bine in fiecare an in a doua saptamana de ianuarie (forumul a fost infiintat in ianuarie 2003 deci pentru noi e si intalnire aniversara). Prin tara cand facem e altfel, stam 2-3 zile ne platim hotel , ne organizam si stiu cum e si ca e bine sa ai comitet de organizare bine pus la punct.
Mini Cooper Clasic :: VW Golf 6 GTI :: BMW M2 F87
Tuning EDC17, MED17 ---> DA SE FACE!. Nu suntem mereu primii dar intodeauna suntem cei mai buni
Avatar utilizator
Gabrielle
Viteza 1
Mesaje: 81
Membru din: Dum Feb 21, 2010 12:01 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Discutii pe subiectul myMINI days 2011

Mesaj de Gabrielle »

Avand in vedere ca Toy'u e cu casa intoarsa saptamana asta, l-am adus la zi cu evenimentele si, la fel ca ceilalti, venim si noi indiferent unde se va tine intalnirea.
Scrie răspuns