Mini -take one

Avatar utilizator
luk
Viteza 6
Mesaje: 746
Membru din: Vin Iun 19, 2009 5:20 pm
Localitate: CT
Contact:

Re: Mini -take one

Mesaj de luk »

Arata super! Imi poti spune, te rog, cam cat costa? SI sotul meu ma tachineaza si-mi spune ca ma voi descurca mai greu daca n-are servo, ac :)

Am vazut unul singur in Ro, mai exact in Timisoara. Eram curioasa de costurile de intretinere, cat de greu se gasesc piesele de schimb, etc. Poate pe masura ce se va mari comunitatea va aparea si un posesor de old mini.
Avatar utilizator
darksun
Moderator
Mesaje: 1421
Membru din: Sâm Iul 18, 2009 4:45 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Mini -take one

Mesaj de darksun »

Deci MINI clasic cu jante de alea mici si late arata :o :o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock:

Nu am vazut ever unu live dar tare as vrea.

luk, care e legatura dintre tine si mok ca nu prea inteleg! :oops: :oops:
~ Think MINI! ~ :D
Imagine
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Mini -take one

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Sunt posesori de old Mini si la noi,i-am rugat sa-si prezinte si ei masinile.Sper s-o faca cat mai curand.Cel pe care am vrut sa-l cumpar propietarul cerea 5000 E.
Imagine
Avatar utilizator
luk
Viteza 6
Mesaje: 746
Membru din: Vin Iun 19, 2009 5:20 pm
Localitate: CT
Contact:

Re: Mini -take one

Mesaj de luk »

Darksun, imi cer scuze, trebuia sa spun de la inceput :oops: . Mok' e sotul meu, eu sunt copilot (si antiradar :D ) la noul mini, si fost sofer (cu juma' de norma) pentru cel vechi (prezentat aici).
Ultima oară modificat Sâm Mar 27, 2010 5:15 pm de către luk, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
darksun
Moderator
Mesaje: 1421
Membru din: Sâm Iul 18, 2009 4:45 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Mini -take one

Mesaj de darksun »

Ah ok luk am inteles. Sa il stapaniti sanatosi si sa va bucurati de el. Ce frumos, o familie pasionata de MINI! :D
~ Think MINI! ~ :D
Imagine
Avatar utilizator
catalinord
Viteza 3
Mesaje: 210
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 2:57 pm
Contact:

Re: Mini -take one

Mesaj de catalinord »

Primul vis si la mine a fost tot un mini cooper vechi, si mai apareau si filme gen The Italian Job si alerga min-ul ala prin oras parca era pe baterii, eram topit tot, dar ca si Vali tot din motive de confort, siguranta si motive de maturizare si alte responsabilitati a trebuit sa renunt deocamdata la visul asta.
Intradevar norocosule ca ai unde sa faci poze marfah la masina (ex. plaja, port, etc), eu de 2 zile ma gandesc la o loocatie marfa prin bucuresti cu ceva parasit asha gen uzina si deocamdata nu mi-a venit nimic in minte.
BELIEVE . . .
Avatar utilizator
darksun
Moderator
Mesaje: 1421
Membru din: Sâm Iul 18, 2009 4:45 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Mini -take one

Mesaj de darksun »

Vezi pe 4tuning catalin sunt baieti care isi fac poze la BMW-uri prin uzine parasite. Poti sa intrebi pe ei ce si cum cu un PM.
~ Think MINI! ~ :D
Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mini -take one

Mesaj de cristi o'RAL »

Incearca la IMGB sau Faur
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Mini -take one

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

darksun scrie:Vezi pe 4tuning catalin sunt baieti care isi fac poze la BMW-uri prin uzine parasite. Poti sa intrebi pe ei ce si cum cu un PM.
Blowwind face astfel de poze... :D Ia legatura cu el aici pe forum. :P
Imagine
Avatar utilizator
darksun
Moderator
Mesaje: 1421
Membru din: Sâm Iul 18, 2009 4:45 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Mini -take one

Mesaj de darksun »

Daca tot se fac poze ar fi sa se stranga mai multi :) Nu e nimic mai dragalas la un MINI decat doua MINI-uri! :lol:
~ Think MINI! ~ :D
Imagine
Scrie răspuns