TM 82 TOY

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de ToyCooper82 »

NEW STUFF

BEFORE
Photo-0349.jpg
Photo-0348.jpg
in the middle going to CAR_SPA
Photo-0350.jpg
Photo-0351.jpg
Photo-0352.jpg
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de ToyCooper82 »

AFTER
Photo-0412.jpg
Photo-0413.jpg
Photo-0415.jpg
Photo-0416.jpg
si acum partea ironica, murdara era data trecuta dar s-a inserat si nu am mai apucat sa ii fac poza sa se vada the clean stuff, trecem mai departe
...precum spuneam azi scap de la lucru, fug intr-un suflet sa o imbaiesc si nu dupa 30 min incepe sa picure, azi era ziua de filmat-pozat!

deci pe scurt asteptam sa nu mai cada stropi sa putem face ceva! banatenii astia sunt tare morocanosi la ploaie!inclusiv si eu :P No Offence
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
d4niela
Viteza 6
Mesaje: 529
Membru din: Joi Ian 07, 2010 9:50 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de d4niela »

hai hai, i`a vezi :lol: :lol:
"Veni.Vidi.MINI."
Ezzo
Viteza 2
Mesaje: 187
Membru din: Lun Oct 19, 2009 12:41 am
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de Ezzo »

vreau si eu sa imi sune masina asa :shock:
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: TM 82 TOY

Mesaj de alinabiancapop »

ha ha ha, aseara mi-am spalat si eu masina si chiar ma gandeam ce haioasa e cu spuma aia pe ea si imi parea rau ca nu am avut aparatul foto la mine. mi-ai luat-o inainte
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de ToyCooper82 »

:oops: chiar azi cu FlopP (Andrei) ne plimbam si am dat peste vecina din zona de la d4niela, un MINI Cooper rosu plafon alb WEE la numar de inmatriculare! am urmarit-o, in final a oprit la OMV cand dadeam sa plec mai departe spunandu-mi "nah ce fain imi face cu mana si doar atat" observ ca a oprit in statie si repede repede si eu pe iesirea din statie ma strecor, mi-am primit si portia de injuraturi din trafic, nu ma interesa ce aveam in spate! scopul meu era in fatza MINI Chilly Red urmaream!...in final am vb cu ea, aveam emotii, ma simteam ca si cum sunt un FREE HUGER! i-am povestit de MINI intrunirea din Carpati, cum ii spuneam mai multe despre forum ea ridica din spranceana! grrr, parea interesata, m-a oprit din vorbit mentionand ca da a primit o carte de vizita dar ii era asa putina rusine, nu stia ce e acolo, ce anume se intampla! dupa ce i-am explicat in cativa pasi! parea surprinsa! cel putin asa e crezul meu! si astept sa o vad aici printre noi! chiar si pe lista organizata de Alina! cu alte cuvinte sunt HAPPY ca am avut curajul sa opresc si sa spun mai multe unui posesor de MINI! de acest site. :oops: :D eu unul multumesc ca m-ati acceptat in clubul vostru! Thx Vali & everybody

FREE HUGS?! :lol: :lol: :lol:
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
d4niela
Viteza 6
Mesaje: 529
Membru din: Joi Ian 07, 2010 9:50 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de d4niela »

eu cred ca e o chestie cu cartile de vizita...pt ca la prima impresie nu e clar ca e vb de un site...un forum..prima impresie e ca si o reclama la MINI, adica sa vii sa cumperi...cel putin asa mi`am dat eu seama..
"Veni.Vidi.MINI."
Ezzo
Viteza 2
Mesaje: 187
Membru din: Lun Oct 19, 2009 12:41 am
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TM 82 TOY

Mesaj de Ezzo »

WEE este o tipa de la Arhitectura.
I-am dat si eu carte de vizita si am discutat depsre masini. Am avut un schimb de "misto masina ai" , ......" dar nici a ta nu-i rea....."
apoi a pierdut cheia de la masina si cineva mi-a adus-o mie ( crezand ca eu am pierdut-o ) si facut in asa fel incat sa ajunga cheia la ea, dar cred ca deja schimbase butucii la BMW.

Cam asta este povestea cu WEE.
In rest -- Toy --- stiu si eu de ce te-ai simtit emotionat.
Recunosti?

Fetele in MINI sunt sexy.
Avatar utilizator
FlopP
Viteza 6
Mesaje: 544
Membru din: Vin Iun 19, 2009 12:51 am
Localitate: Timisoara

Re: TM 82 TOY

Mesaj de FlopP »

d4niela scrie:eu cred ca e o chestie cu cartile de vizita...pt ca la prima impresie nu e clar ca e vb de un site...un forum..prima impresie e ca si o reclama la MINI, adica sa vii sa cumperi...cel putin asa mi`am dat eu seama..


sunt de acord. ar trebui pe o parte specificat despre ce e vorba pe scurt iar pe cealalta o poza ceva. ar prinde mai bine ;)
Mini Cooper S - John Cooper Works - 2006 (R53)
TM-75-JCW
viewtopic.php?f=11&t=2744

Mini Roadster - John Cooper Works - 2012 (R59)
TM-90-JCW

E-mail: [email protected]
Contact: 0727 887 555
Avatar utilizator
FlopP
Viteza 6
Mesaje: 544
Membru din: Vin Iun 19, 2009 12:51 am
Localitate: Timisoara

Re: TM 82 TOY

Mesaj de FlopP »

Ezzo scrie:WEE este o tipa de la Arhitectura.
I-am dat si eu carte de vizita si am discutat depsre masini. Am avut un schimb de "misto masina ai" , ......" dar nici a ta nu-i rea....."
apoi a pierdut cheia de la masina si cineva mi-a adus-o mie ( crezand ca eu am pierdut-o ) si facut in asa fel incat sa ajunga cheia la ea, dar cred ca deja schimbase butucii la BMW.

Cam asta este povestea cu WEE.
In rest -- Toy --- stiu si eu de ce te-ai simtit emotionat.
Recunosti?

Fetele in MINI sunt sexy.

ai dreptate ezzo they are HOT :lol: . cum ii sandra aia cu mini cabrio rosu de la mine de la faculta. numa ca aia are mini doar asa de fitze sa fie. nu prea are treaba cu masinile :lol:
Mini Cooper S - John Cooper Works - 2006 (R53)
TM-75-JCW
viewtopic.php?f=11&t=2744

Mini Roadster - John Cooper Works - 2012 (R59)
TM-90-JCW

E-mail: [email protected]
Contact: 0727 887 555
Scrie răspuns