MMD18

Scrie răspuns
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD18

Mesaj de adrian »

Sharpe scrie:Asta e inca bun 2012 și l-am purtat în fiecare vara
Erai matol camarade!!!!
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD18

Mesaj de adrian »

257WUM scrie:Hai ca vad ca ati sarit toti...

Nu am spus ca nu apreciez munca depusa si spiritul unitar al acestui forum!

Mi am exprimat punctul de vedere. Atata tot. Nu trebuie ca el sa conteze sau sa va suparati asa tare ca nu m am legat de nimeni.

Apreciez munca depusa de omul care s a ocupat de aceste promotionale.

Inca odata nu m am legat de nimeni nu am zis nimic de nici o persoana. Doar de niste produse. Este o diferenta.

Imi cer scuze daca am suparat pe cineva ca de deranjat e clara situatia...

Nu am avut aceasta intentie

Imi cer scuze fata de omul care s a ocupat de aceste promotionale deoarece inteleg ca el se simte cumva atatcat. NU NU ATAC PE NIMENI. M am legat de produse nu de oameni. Am interactionat cu cativa de pe forum si sunt oameni de nota 10.

Repet! Mi am exprimat parerea mea personala, nu trebuie ca ea sa conteze atat de mult incat sa va suparati pe treaba asta.

O zi buna va doresc.
Salut, ti-ai luat tricoul ala de 100lei de la Bavaria????hai, ca vrem sa-l vedem. :lol: :lol: :lol:
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
dedant68
Viteza 6
Mesaje: 643
Membru din: Mar Noi 28, 2017 8:09 pm
Localitate: Craiova, Voinesti(DB), Targoviste, Plymouth(United Kingdom)
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de dedant68 »

O sa las gluma legata de tricou, dar ca la orice eveniment de genul acesta unde sunt implicati oameni si automobile organizare este dificila si necesita efort...Niciodarta nu poate fi perfect, dar mereu se pot aduce lucruri bune pe baza feedback-ului de la participanti :!:
De apreciat implicarea organizatorilor cum se spune mai sus, dar poate aflam care au fost :?: Eu stiu de Cristi, cunoscut aici pe forum, si mai putin in realitate si Adela...Au fost mai multi, poate aflam :?:
Am sesizat o comunicarea slaba din partea organizatorilor la locul desfasurarii, nu se stia programul pe ore, pe cine intrebai nu stia ce se va intampla si cand, culmea ca eu intrebam pe cei noi veniti, normal ca nici ei nu stiau ;) Pana la urma ne-am grupat cei noi veniti si ne-am facut programul.
A lipsit liderul de grup care sa fie in mijlocul participantilor care trebuia sa comunice, sa lanseze diverse provocari, concursuri, etc. Practic se putea organiza diverse concursuri pe tema "mini" pentru a anima atmosfera.
A fos t"DJ" :?: eu nu l-am vazut...si el putea la fel in seara/serile de disco sa anime atmosfera cu diverse, adica spiritul "mini" sa fie prezent sub diverse forme: concursuri, muzica, traseu, etc.
Sponsorizarea slabuta :( doamna practic ce a dorit sa promoveze :?: Putea sa vina cu ceva noutati legate de modele Mini Cooper, un film/prezentare, ceva interactiv..ceva discutii, slab moment. In locul a 50 de masinute care se pierd prin casa, mai bine 5 premii consistente de 200 lei fiecare :!: Nu se gasesc sponsori...nu cred :?: Eu aduc pentru viitoare intalnire 4 litri de ulei SUA - RED LINE si un filtru de ulei dar care intra la un concurs tematic, nu tombola (eu nu particip, prefer sa fiu in juriu).
Cei noi veniti in grup puteau fi prezentati la momentul X, asa se practica in grupuri pentru cei " new entry" ...
Nu sunt reprosuri, este un feedback constructiv :)
Numai bine,
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de cristi o'RAL »

Organizatorii au fost de data aceasta Flavia si cu mine, Adela n-am avut anul acesta.
Program pe ore nu avem niciodata, pentru ca unii se culca la 21:00 si la 5 sunt in picioare, altii se culca la 6-7... uneori 8 :)))
Programul il facem de fiecare data impreuna, ca o gasca de prieteni. De ex eu venisem setat sa ne plimbam spre Rucar, sa nu trecem iar prin zona de drum in lucru, dar cei din BV ne-au dat varianta buna de ocolitoare spre poiana, iar pana la urma s-a votat plaiul foii, o locatie geniala pana la urma unde am reusit sa scriem acel MINI din masini.
Poate ca nu a fost cea mai buna comunicare din partea mea acolo, a fost primul an in care am participat cu copil de 5 luni (pe Raluca, proprietara masinii, probabil ca nici n-ati vazut-o la fata), deci prioritatile mele au fost putin altele, fara suparare... :P Nu am putut sa raman cu voi nici dupa “deranjul” de la plaiul foii... :(
Cu DJ-ul a fost o problema, nu vreau sa-mi mai aduc aminte, a fost o recomandare proasta, oricum n-ar fi fost in stare sa faca agitatie (si nu puteam face afara pt ca nu eram doar noi in hotel). Sa il trecem la esecuri pt prima oara in istoria MMD. Sa speram ca la anul ne vine omul de baza inapoi.
Despre sponsor... acesta a fost. Sunt la inceput de drum pe gama MINI, atat au putut acum, in conditiile in care inca nu au facut deschiderea oficiala (la care o sa fim invitati... poate ne mai vedem atunci in nr cat mai mare). Probabil ca si oamenii mai au de invatat, dar sa nu ai impresia ca alti dealeri sunt altfel... Nu vine patronul mare sau dir de vanzari sa fie direct interesat, vine un angajat care in weekend poate voia sa nu lucreze :)
Daca vrei sa aduci cadouri, esti bine venit, Nistor a facut-o anul acesta cu insignele, Adrian a facut-o ani la rand cu produse auto. Sunteti liberi sa propuneti concursuri, am facut si asta ani la rand, cand existau premii mai multe din partea sponsorului. Anul asta nu prea avea sens... ai vazut doar :))

Totusi, “gunoaiele promotionale” myMINI cum ti s-au parut? Le dai inapoi??
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
dedant68
Viteza 6
Mesaje: 643
Membru din: Mar Noi 28, 2017 8:09 pm
Localitate: Craiova, Voinesti(DB), Targoviste, Plymouth(United Kingdom)
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de dedant68 »

Cred ca ai realizat ca faza cu "masuratorile" a fost o gluma :mrgreen:
Marfa este OK :!: Tricoul scoate zambete la admiratorii "mini", doua abtibilduri sunt pe masina si o sigla este in living la vedere :)
Imagine Imagine Imagine
Gabriel CT
Viteza 2
Mesaje: 197
Membru din: Lun Feb 26, 2018 2:38 pm

Re: MMD18

Mesaj de Gabriel CT »

Salut!

Am mai pus intrebarea asta insa ghinionul a facut ca urmatorul post sa fie al colegului nemultumit de materialele promotionale .....
Aveti vreo idee cand se organizeaza iesirea la mare? Am ratat MMD18 si vreau sa ma revansez,eventual sa incerc sa organizez ceva.

Bafta!
2004 Mini Cooper S JCW- mergem inainte ca inainte era mai bine
2016 Honda Civic Tourer - apa paie si bataie
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD18

Mesaj de cristi o'RAL »

nu se organizeaza nimic oficial la mare... sharpe a mers de ex... dar pe burta, n-a zis nimic
daca vrei sa faci ceva, propune si strange oameni, nu exista alte conditii, oricine e liber sa initieze orice intalnire, cu exceptia MMD, de gunoiul asta ma ocup eu in continuare :)))
deschide topic separat in evenimente myMINI.ro
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2177
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: MMD18

Mesaj de Sharpe »

:lol: si Tanasi ,Buzea, antonio,oreste au mers pe sosea pana la bulgari :D
.......ghost...
Scrie răspuns