discutii preliminare MMD16

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Mikydutza
Membru nou
Mesaje: 47
Membru din: Joi Iun 04, 2015 3:08 pm
Localitate: GALATI

Re: MMD16

Mesaj de Mikydutza »

Sau la Bran, capacitate cazare ~ 400 locuri

http://vilabran.ro/en/accomodation.php
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD16

Mesaj de cristi o'RAL »

Mikydutza scrie:
ciprian scrie:Parerea mea este ca nu are rost sa insistam pe un loc in care s-a mai organizat in urma cu putin timp. Cand v-om fi epuizat toate variantele de intalniri in zona centrala a tarii putem sa reluam ...
Facultatea de geografie de la Babes-Bolyai din CJN a calculat ca centrul tarii este undeva in apropiere de orasul Fagaras. Sa cautam si pe acolo ceva - toata lumea va fi multumita cu distanta ce o va avea de parcurs.

Dragi prieteni cine stie ceva frumos in zona Fargaras?
Stiu eu un loc, in Sercaita Fagaras. Sunt 30 de camere in 7 vile, toate in aceeasi curte, inchisa, loc de joaca pentru copii, animale de companie acceptate. De acolo se poate merge usor pe sub Fagaras sau catre Balea Cascada. Loc de parcare mai mult decat suficient.

Restaurant + sala de evenimente. La ocupare totala se poate negocia pana la 50 lei/camera. Locatia este in afara satului, se poate face cat de multa galagie se vrea.

http://complex-inexdor.ro/cazare/
sunt putine 30 de camere... deja se anunta destul de multi oameni noi, cred ca trebuie sa ne gandim la vreo 40 de camere :)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Mikydutza
Membru nou
Mesaje: 47
Membru din: Joi Iun 04, 2015 3:08 pm
Localitate: GALATI

Re: MMD16

Mesaj de Mikydutza »

Atunci ar fi Club Vila Bran, locuri mai mult decat suficiente, mancare buna, restaurantul este imens, piscine, tenis.....Alta locatie nu mai stiu dar pot intreba in zona.
Avatar utilizator
taitzelu
Viteza 4
Mesaje: 360
Membru din: Lun Oct 19, 2015 11:01 am
Localitate: Timisoara

Re: MMD16

Mesaj de taitzelu »

adrian scrie:Hachi asta musca, e balos?face pe unde-l apuca,are masinute???? :lol: :lol: :lol:
Hachi nu face pe unde-l apuca, m-am ocupat de el de mic si nu musca:D
--------------------------------
TM 01 TZL -> Mini One R50
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: MMD16

Mesaj de adrian »

Mikydutza scrie:Atunci ar fi Club Vila Bran, locuri mai mult decat suficiente, mancare buna, restaurantul este imens, piscine, tenis.....Alta locatie nu mai stiu dar pot intreba in zona.
Pretul camerei nu include micul dejun,reviews sunt impartite,pare putin cam kitsch,dar se pare ca merge totusi.Am vazut ca deja exista multe rezervari facute pentru inceputul lui iunie,deci daca ramane, trebuie sa ne miscam.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD16

Mesaj de cristi o'RAL »

noi mergem la inceputul lui iulie... este destul timp.
oricum, de saptamana viitoare ii convoc la lot pe anda si gabi sa alegem primul 11 :)
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
My Ghitza
Membru nou
Mesaje: 43
Membru din: Sâm Noi 22, 2014 7:47 pm
Localitate: Buzau

Re: MMD16

Mesaj de My Ghitza »

cristi o'RAL scrie:noi mergem la inceputul lui iulie... este destul timp.
oricum, de saptamana viitoare ii convoc la lot pe anda si gabi sa alegem primul 11 :)
Nu sfârsit de iunie ?
Avatar utilizator
taitzelu
Viteza 4
Mesaje: 360
Membru din: Lun Oct 19, 2015 11:01 am
Localitate: Timisoara

Re: MMD16

Mesaj de taitzelu »

Am nevoie sa stiu si eu data fixa ca sa stiu cum sa imi programez concediu.
--------------------------------
TM 01 TZL -> Mini One R50
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MMD16

Mesaj de cristi o'RAL »

avem aceeasi discutie de fiecare data...
cele doua variante sunt clare, le-am spus in trecut, iar dupa ce vom verifica disponibilitatea locatiilor propuse de voi, o sa propunem la vot cele 2 weekenduri.
dupa ce le vom vota timp de vreo saptamana, o sa stiti data finala ca sa va luati concedii.
este FEBRUARIE totusi... chiar nu cred ca e asa inghesuiala la concedii pentru o zi de vineri libera (poate nici aia daca vreti sa ajungeti vineri seara tarziu).
deci... care e panica?!
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: MMD16

Mesaj de Luce »

Nu exista panica, exista MMD si voie buna :D

Luce
Scrie răspuns