My Mini days-2012

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

iti dai seama :lol:
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
veronique
Membru nou
Mesaje: 11
Membru din: Mie Feb 03, 2010 7:20 pm
Localitate: Campulung Moldovenesc, SV

Re: My Mini days-2012

Mesaj de veronique »

anul asta ma inscriu si eu la intrunire! si locatia despre care se discuta mi se pare foarte frumoasa! :D
why drive a car when I can drive a MINI?
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: My Mini days-2012

Mesaj de Luce »

pei oare e prea devreme sa stabilim o data.. sau cum sa facem? :D
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: My Mini days-2012

Mesaj de adrian »

1.Eu am fost doar anul trecut la Sibiu si singurul regret a fost ca a durat prea putin,venit vineri pranz,putina oboseala,sambata a trecut repede, duminica plecarea.Daca s-ar putea n-ar strica sa venim de joi dupa-amiaza,asa prindem 2 zile pline,este chiar mai usor pentru cei care vin de la distante mari ,gen BH,CT,CL,TM,SV,IS,etc.Am senzatia ca vom fi ca numar la fel sau mai multi decat anul trecut, deci si cazarea ar trebui rezolvata din timp.
2.Cautam sponsori sau nu?
3.Daca va fi fara sponsori atunci sa ne gandim din timp la tricouri care au fost super anul trecut.
4.Am vazut pe filmuletele din 2010 ca a existat un autocolant Mini Challenge ,as propune sa facem altceva pentru 2012 legat de My Mini Days 2012,si avem destui colegi f. talentati care sa faca designul.
Putem personaliza si cu un numar autocolant,poate fiecare are un "Lucky number" sau alt simbol.
5.Sa stabilim o data certa pentru ca sunt deja planuri de concediu si sa nu le suprapunem,eu vreau sa fac rezervare deja pentru concediul de vara si ca mine sunt destui.
Atunci as propune doua intervale:
A.28.iunie-01.iulie
B,05.iulie-08.iulie
6.Ar fi cazul sa ne miscam deja .
Astept feedback.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

sponsori nu ai daca nu le oferi ceva... public in principiu. iar public la ranca n-ai de unde sa scoti (de aia voiam sa facem in centrul sibiului anul trecut, si tot n-a fost suficient cat sa-i convingem).

ca sa decorezi masini ai nevoie de buget si o tema legata de eveniment, iar daca e doar o intalnire ca si anul trecut nu exista un eveniment.

tricouri facem, tot acolo daca vreti pentru ca, zic eu, aveam pret bun. daca gasiti in alta parte mai ieftin si calitate ok, n-am nimic impotriva.
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
razvan333
Veteran
Mesaje: 1837
Membru din: Dum Sep 19, 2010 9:05 am
Localitate: Bucuresti

Re: My Mini days-2012

Mesaj de razvan333 »

de pe 28 pana pe 1 mi se pare ok, cu toate ca imi este greu sa vin de joi :mrgreen:
2002 MINI COOPER British Racing Green SOLD
Luce
Viteza 6
Mesaje: 934
Membru din: Lun Ian 31, 2011 12:42 am
Localitate: Bucuresti

Re: My Mini days-2012

Mesaj de Luce »

Da da si eu sunt ok cu 28 - 1 :D
Cu ce altceva mai pot ajuta let me know :)
Oare nu putem face rost de public? Poate daca miediatizam subtil evenimentu :))

Luce
Avatar utilizator
dogarel
Viteza 6
Mesaje: 994
Membru din: Joi Ian 28, 2010 9:37 am
Localitate: Constanta
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de dogarel »

Singura ocazie cand au fost sponsori, a fost la Ghimbav. Daca reeditam asta, poate se rezolva cu sponsorii (asta Comitetu' o stie).
Din punctul meu de vedere 28-01 este in regula.
Mini Rover MPI 1997
El Perro Loco http://dogarel.blogspot.com/
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de cristi o'RAL »

trebuie sa ai un loc fix in care sa se desfasoare toata actiunea (cum a fost pista de karting si cum ar fi fost piata mare din sibiu) si potential de public (ca BV si SB, macar pe hartie, ca sa tragi linie si sa le zici ca din potential poate vin macar 0,1% cu promovare) ... ori la ranca nu vine nimeni din zona (sau daca vin cu siguranta nu se incadreaza in target-ul unor sponsori care se identifica cu MINI - red bull / bmw romania si dealeri)
eu zic sa uitam povestea cu sponsorii, mie unul mi-a ajuns sa fac prezentari ca sa mi se dea apoi cu niste maruntis pe la nas.
prefer sa beau in liniste pe banii mei si sa-l vad pe dogarel cum danseaza la bara.
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
dogarel
Viteza 6
Mesaje: 994
Membru din: Joi Ian 28, 2010 9:37 am
Localitate: Constanta
Contact:

Re: My Mini days-2012

Mesaj de dogarel »

Am cam imbatranit si nu stiu daca ma mai tine fizicul.
Mini Rover MPI 1997
El Perro Loco http://dogarel.blogspot.com/
Scrie răspuns