Bancuri

Scrie răspuns
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Bancuri

Mesaj de alinabiancapop »

faci apropo la cineva?/?????
hm oare la cine?
profesoara.....hm....nu stiu cine e.... :P
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bancuri

Mesaj de cristi o'RAL »

nu... e vorba despre Bianca Profesoara :lol: :lol: :lol:
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Bancuri

Mesaj de alinabiancapop »

:P
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
tudor
Veteran
Mesaje: 1535
Membru din: Mie Iun 17, 2009 9:14 pm

Re: Bancuri

Mesaj de tudor »

:lol: :lol: ce tare bulldog-ul acela! E cainele meu preferat :mrgreen:
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Bancuri

Mesaj de alinabiancapop »

se pare ca aceasta campanie electorala ne stimuleaza umorul, asa ca va pun mai jos cateva bancuri primite ATENTIE ....chiar de la un PSD-ist, vicepresedinte la o filiala :D

"Când te culci cu un preşedinte şi te scoli cu altul, e clar, politica e o... femeie uşoară."
"Ce face acum Vanghelie? - Caută pe google să vadă ce înseamnă diaspora, să o cheme la ordine".
"Geoană, foarte vesel, se întâlneşte cu bunicuţa. De ce eşti asa vesel? Mi-am făcut testul IQ. Şi? A ieşit negativ".
* Culmea somnului: să te culci preşedinte şi să te trezeşti prostănac.
* Care e ţara cu cei mai mulţi negri? România: 49,6% sunt negri de supărare!
* Băsescu: “Iarna nu-i ca vara.” Geoană: “Dimineaţa nu-i ca seara!”
* Geoană va ţine azi o conferinţă de presă. Filmuleţul cu el bucurându-se şi ţopăind pe scenă este trucat!
* Întrebare: ce au facut românii în timpul mandatului lui Mircea Geoană? Răspuns: Au dormit!
* Întrebare: Cum se pune la loc dopul la o sticlă de şampanie? Răspuns: Întrebaţi-l pe Geoană.
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Bancuri

Mesaj de alinabiancapop »

Iată şi lista primelor zece hituri electorale din această săptămână:

1. Paraziţii: “Dacă-aş fi pentru-o zi preşedinte”, fredonată de Mircea Geoană duminică seară
2. No comment: “La noapte o să te fur”, cântată de Traian Băsescu lui Mircea Geoană duminică în ziua alegerilor
3. Racla: “Nu mă uita”, fredonată de Crin Antonescu la adresa lui Mircea Geoană duminică seara, când Geoană era preşedinte.
4. Verdikt: “Vine poliţia”, cântată în şoaptă de oamenii lui Băsescu duminică noaptea, în timp ce numărau cu ocaua voturi prin secţii.
5. BUG Mafia: “Poveste fără sfârşit”, cântată de Traian Băsescu, după ce a fost ales (din nou) preşedinte.
6. Morandi: “Love me”, cântată de Crin Antonescu lui Mircea Geoană la alianţa făcută după eşecul PNL din primul tur.
7. Liviu Mititelu: “De ce mă minţi”, melodie cântată până la epuizare de către Mircea Geoană la Biroul Electoral Central, după afişarea rezultatelor finale.
8. Ştefan de la Bărbuleşti: “Aş da zile de la mine să mai fiu o zi cu tine”, cântată de Traian Băsescu întregii Românii înainte de începerea alegerilor.
9. Gică Petrescu: “Căsuţa noastră”, melodie cântată de Sorin Ovidiu Vântu lui Geoană, care a avut ca rezultat o vizită fulger a PSD-istului în bârlogul mogulului, în zilele premergătoare turului 2.
10. Mădălina Manole: “Unde eşti voi fi şi eu”, melodie cântată de câţiva ani, din suflet de Mircea Geoana
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
tudor
Veteran
Mesaje: 1535
Membru din: Mie Iun 17, 2009 9:14 pm

Re: Bancuri

Mesaj de tudor »

:lol:
Avatar utilizator
cristi o'RAL
Moderator
Mesaje: 7295
Membru din: Lun Iul 13, 2009 2:02 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Bancuri

Mesaj de cristi o'RAL »

Antonescu, Geoana si Basescu naufragiaza pe o insula pustie. Pentru a gasi de mancare, cei trei se despart. Antonescu merge in stanga, Geoana inainte si Basescu in dreapta. Antonescu, mort de foame, il vede pe Geoana prajind ceva. Nestiind cum sa intre in vorba cu el, ii spune: “Auzi, mie nu prea imi place de Basescu asta.” La care Geoana ii zice, autoritar: “Nu-ti place, nu mananci!”
fbi special agent dale b. COOPER

Intalnirea anuala a entuziastilor MINI ---> myMINI Days ---> http://www.facebook.com/myminidays


Imagine
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Bancuri

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

:lol: :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Bancuri

Mesaj de alinabiancapop »

:D :D :D
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Scrie răspuns