Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Aici gasiti discutii si anunturi mai vechi
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de alinabiancapop »

cristi o'RAL scrie:pai parca nu mergea geamul dreapta... si mai era cate ceva...

si astea http://www.mymini.ro/myforum/viewtopic. ... &start=380
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
vladm86
Viteza 4
Mesaje: 324
Membru din: Lun Mai 10, 2010 11:31 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de vladm86 »

Adevarul e ca masina are probleme grave! :) problema cu geamul dreapta a fost rezolvata iar scaunele functioneaza fara probleme!
Doar cu noi ai siguranta achizitiei unui produs original de cea mai buna calitate!
www.telefoane-noi.com
mok
Moderator
Mesaje: 1543
Membru din: Vin Sep 12, 2008 1:16 pm

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de mok »

alinabiancapop scrie:
cristi o'RAL scrie:pai parca nu mergea geamul dreapta... si mai era cate ceva...

si astea http://www.mymini.ro/myforum/viewtopic. ... &start=380
pai nu sunt probleme ascunse
:lol:
Avatar utilizator
mmneg
Viteza 4
Mesaje: 384
Membru din: Mie Sep 09, 2009 6:49 am

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de mmneg »

vladm86 nu trebuie sa ma apelezi nervos prin mp doar ca am facut cateva observatii la adresa masinii tale. te-as ruga sa mai citesti o data mesajul meu de pe topicul "in cautare de mini" si sa vezi daca te-ai exprimat la obiect in mesajul pe care mi l-ai adresat.

mentiunile mele sunt obiective si un potential cumparator trebuie sa fie informat corect.

pentru mine, subiectul este inchis.
'02 Cooper - for fun BACK TO US :D , replaced by '07 320d touring - for Sasha :D
Avatar utilizator
vladm86
Viteza 4
Mesaje: 324
Membru din: Lun Mai 10, 2010 11:31 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de vladm86 »

Nu inteleg ce problema ascunsa este in lista lui mmneg!? are vreo problema masin la motor? la caroserie? a fost lovita si refacuta?! nu cred! masina e legata si dreapta! e totusi de 7 ani de zile! cine cauta un mini impecabil ca nou va trebuii sa plateasca mult peste 10.000euro! Pret mai mult decat corect!
Doar cu noi ai siguranta achizitiei unui produs original de cea mai buna calitate!
www.telefoane-noi.com
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de alinabiancapop »

daca problemele acestea sunt minore si au fost in totalitate rezolvate nu inteleg de ce te ataci... nu uita ca mai intai de toate acest site e un forum si e bine ca cineva care vrea sa isi ia o masina de aici sa stie de eventualele probleme rezolvate/nerezolvate ale ei........

asa cum si tu si altii ati postat pe topicul "in cautare de MINI" diverse probleme ale masinilor vizualizate pentru cumparare asa si aceasta a primit un feedback, iar daca problemele nu mai exista inseamna ca nu ar trebui sa ai nici o problema.
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
vladm86
Viteza 4
Mesaje: 324
Membru din: Lun Mai 10, 2010 11:31 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de vladm86 »

Nu e vorba ca ma atac! e vorba ca probleme la o masina nu sunt astea! cat despre uzura masinii... nu stiu care cui avea de reprosat!
Doar cu noi ai siguranta achizitiei unui produs original de cea mai buna calitate!
www.telefoane-noi.com
Avatar utilizator
vladm86
Viteza 4
Mesaje: 324
Membru din: Lun Mai 10, 2010 11:31 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de vladm86 »

In fine, sa trecem peste! Masina este de vanzare, nu am scris ca masina este impecabila... are mici puncte pe caroserie,e mearsa in Bucuresti, mai o zgarietura,etc! PRET CORECT: 8850EURO
Doar cu noi ai siguranta achizitiei unui produs original de cea mai buna calitate!
www.telefoane-noi.com
Avatar utilizator
vladm86
Viteza 4
Mesaje: 324
Membru din: Lun Mai 10, 2010 11:31 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de vladm86 »

8500EURO FIX!
Doar cu noi ai siguranta achizitiei unui produs original de cea mai buna calitate!
www.telefoane-noi.com
Avatar utilizator
Papa Smurf
Viteza 2
Mesaje: 135
Membru din: Vin Feb 26, 2010 3:18 pm
Localitate: Cluj Napoca
Contact:

Re: Vand MINI COOPER S 2003 10350e

Mesaj de Papa Smurf »

vladm86 scrie:In fine, sa trecem peste! Masina este de vanzare, nu am scris ca masina este impecabila... are mici puncte pe caroserie,e mearsa in Bucuresti, mai o zgarietura,etc! PRET CORECT: 8850EURO
In primul post ai zis "Stare estetica si functionala foarte buna"..
Iar acum zici ca "nu am scris ca masina este impecabila" ... :)

Coform dex:
Bun = Care are însușiri pozitive; Care-și îndeplinește bine menirea/functia; Care nu este uzat; Calitate.
Impecabil = Care corespunde tuturor cerințelor; Lipsit de defecte; Perfect.

Eu prin ambele cuvinte inteleg cam acelasi lucru... ca masina este intr-o stare generala foarte buna, ca functioneaza totul perfect... Insa tu te-ai contrazis in cele doua postari :)
2 x VW Beetle. Looking for a MINI Countryman S
Încuiat