Comentarii de-an pixu'

Aici gasiti discutii si anunturi mai vechi
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Comentarii de-an pixu'

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Maimutelor le plac masinile cat mai mari,e mai manelistic asa. :lol:
Imagine
tudor
Veteran
Mesaje: 1535
Membru din: Mie Iun 17, 2009 9:14 pm

Re: Comentarii de-an pixu'

Mesaj de tudor »

darksun scrie:
agy scrie:singurele persoane care mi-au criticat masinutza au fost fetele dohhh ca e prea mica ... ca e rigida ca bla bla bla ca de ce nu mi am luat un 530 ca tot p-acolo era...etc etc...chiar daca se zice ca e masina de femei mai multi barbati au decat femei..a da tata a fost f fericit cand m am oprit la mini si nici na stat pe ganduri ...si cat era venit acasa din voiaj avea dorinta sa se plimbe cu ea maxim mai ales ca ii place sa se infiga ...:)) pana a zis ca i tre benzinarie ptr mititica :twisted:
Haha frumoasa poveste agy, inca odata bv pentru alegerea facuta! Iar daca iti luai un 530 erai la fel ca jumate de Bucuresti cu aceasi masina mare si prafuita. Dar acuma ai o particica din istorie si o masinuta cu multaaaa personalitate. ;)

Mi-ai vb din suflet, darksun! La fel si Vali :mrgreen: !
Avatar utilizator
myseven
Viteza 1
Mesaje: 90
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:30 pm
Localitate: constanta
Contact:

Re: Comentarii de-an pixu'

Mesaj de myseven »

luk scrie:Asta cu "masina de fete" ma scoate si pe mine din sarite, si sunt fata :)

Apropo de comentarii: incercam sa-i explic mamei, prin telefon, ce fel de masina ne-am luat, la care ea : "Aa, cred ca am vazut una in oras. E asa ca un trabant mai mare?" :lol:

"De banii astia iti luai un passat" (comentariu cand ne-am luat primul mini)
Super tare! Mama cand m-a auzit pe mine prima oara ca vreau sa-mi iau Mini (atunci cand l-a scos BMW-ul) mi-a spus ca de la Tico ( caci Tico aveam) nu e mare diferenta si ca ma intelege... (eram fan Tico ptr ca stateam in Bucuresti si imi rezolva orice problema cu parcarea...).
Acum e foarte mandra de masina si ma intreaba mereu cum s-a comportat la drum lung, cum e in oras, etc.
myseven
adica Dana
Avatar utilizator
darksun
Moderator
Mesaje: 1421
Membru din: Sâm Iul 18, 2009 4:45 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Comentarii de-an pixu'

Mesaj de darksun »

myseven scrie:
luk scrie:Asta cu "masina de fete" ma scoate si pe mine din sarite, si sunt fata :)

Apropo de comentarii: incercam sa-i explic mamei, prin telefon, ce fel de masina ne-am luat, la care ea : "Aa, cred ca am vazut una in oras. E asa ca un trabant mai mare?" :lol:

"De banii astia iti luai un passat" (comentariu cand ne-am luat primul mini)
Super tare! Mama cand m-a auzit pe mine prima oara ca vreau sa-mi iau Mini (atunci cand l-a scos BMW-ul) mi-a spus ca de la Tico ( caci Tico aveam) nu e mare diferenta si ca ma intelege... (eram fan Tico ptr ca stateam in Bucuresti si imi rezolva orice problema cu parcarea...).
Acum e foarte mandra de masina si ma intreaba mereu cum s-a comportat la drum lung, cum e in oras, etc.
Well e bine mereu cand auzi stories with a happy end. Colegii ma toaca in fiecare zi ce cauta sticker-ul cu MINI pe Fordica meu, dar nu ma intereseaza, dupa cum ziceam MINi undercover! :lol: :lol:
~ Think MINI! ~ :D
Imagine
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Comentarii de-an pixu'

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Pai chiar asa Daniele. :lol: Ne faci marca de ras. :lol:
Imagine
Avatar utilizator
darksun
Moderator
Mesaje: 1421
Membru din: Sâm Iul 18, 2009 4:45 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Comentarii de-an pixu'

Mesaj de darksun »

Vali Iovi scrie:Pai chiar asa Daniele. :lol: Ne faci marca de ras. :lol:
:cry:
~ Think MINI! ~ :D
Imagine
tudor
Veteran
Mesaje: 1535
Membru din: Mie Iun 17, 2009 9:14 pm

Re: Comentarii de-an pixu'

Mesaj de tudor »

darksun scrie:
Vali Iovi scrie:Pai chiar asa Daniele. :lol: Ne faci marca de ras. :lol:
:cry:
Nu, nu, loialitatea lui Daniel ar trebui premiata de catre Mini! :mrgreen: Sunt curios cata lume ar face asa ceva??
Ciosmi
Membru nou
Mesaje: 17
Membru din: Dum Oct 18, 2009 8:40 pm

Re: Comentarii de-an pixu'

Mesaj de Ciosmi »

Vali Iovi scrie:Maimutelor le plac masinile cat mai mari,e mai manelistic asa. :lol:
Ai ramane uimit daca ti-as zice ca am vazut o MAIMUTA,deci ma repet MAIMUTA,intr-un superb r56 la bavaria.Pur si simplu m-am oprit in mijlocul drumului cand l-am vazut :lol: :lol: :lol: .Asta ca off.
Celebra fraza "e masina de fete" am auzit-o chiar de la sora mea=)).Probabil era geloasa :lol: :lol: :lol: :P .Si prietenii la fel.."ce ti-ai luat masina asa mica mah?"....fa o tura cu ea sa vezi de ce.Evident,veneau dupa 30-45 de min,motivand ca le-a placut prea mult ;) .Imi trebuia o ranga sa ii scot de la volan :lol: .Multa lume nu apreciaza Cooper-ul pt ce a fost...si ce e in continuare
'09 Leon Cupra TFSI
Fosgate FNP Series .:. Remus .:. K&N .:. Forge
Andreir50WRC
Membru nou
Mesaje: 2
Membru din: Vin Apr 13, 2018 9:23 am

Intalnire Mini Cooper Brasov

Mesaj de Andreir50WRC »

Buna ziua !
Doresc sa va invit si pe aceasta cale la prima intalnire Mini Cooper Brasov ce se va desasura Duminica ora 13 in parcarea din livada postei
(exact unde incepe drumul de poiana)
Intalnirea noastra are ca scop schimbul de idei intre pasionatii de Mini
La ora 13 ne adunam in Livada unde stam pana la 13.30
Dupa 13.30 urcam drumul de poiana unde ne vom opri la belvedere pentru a face poze
Urcam pana sus in poiana in parcarea mare dupa care vom cobora pe drumul 2 (poiana Brasov-Rasnov)
Va astepam in numar cat mai mare cu masini cat mai interesate
In cazul in care mai stiti si alti posesori care nu sunt prin preajma sa ii anuntati va rog si pe ei
Pana acum se anunta undeva la 15 mini-uri
Va multumesc!
Avem si un grup privat pe Facebook
Avatar utilizator
Sharpe
Veteran
Mesaje: 2177
Membru din: Sâm Iul 11, 2009 10:17 am
Localitate: Bucuresti

Re: Intalnire Mini Cooper Brasov

Mesaj de Sharpe »

interesant ,daca e vreme misto ,as trage o fuga ;)
.......ghost...
Scrie răspuns