TIMISOARA in MINIatura

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Came
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mai 21, 2010 12:05 pm
Localitate: Timisoara

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Came »

Toy raman dator :D ms ca in seara aceea la Mec ai urlat dupa mine si mi.ai dat adresa forumului acesta :D e fff tare de mult timp cautam un forum despre mini mai ales unu unde sunt si Timisoreni , poate reusim sa facem o mica miscare mini in tm :D . Am postat asa de taziu pt ca am avut de facut un proiect foto si ma presa timpul :( , in rest ce sa spun de-abia astept sa ajung in Tm si sa iesim cu totii la o suc/bere :)
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de ToyCooper82 »

-Bine ai venit! poti sa faci poze la CAMELEONOMOBILUL si sa ti-l prezinti cum sti tu mai bine! o scurta prezentare sau ..cu lux de amanunte! esti liber sa alegi cum iti faci intr-o-ul,
-In legatura multor intrebari care vor venii suntem aici sa iti raspundem in masura in care stim despre ce este vorba sau ne prezinti problema corect!
-Pe topicul unde iti prezinti masina poti sa iti prezinti si arta fotografica. :P (chiar suntem curiosi)
Pe prima pagina la la noutati mymini poti gasi numerele de telefon si Id de mess; dar in principiu acomodeaza-te, suntem pasnici! :roll: putin carcotasi :mrgreen: ...
si da o sa mai fie intalniri locale! nationale si internationale! :D
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Hai cu pozele la bestie. :D
Imagine
Avatar utilizator
d4niela
Viteza 6
Mesaje: 529
Membru din: Joi Ian 07, 2010 9:50 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de d4niela »

Came scrie:Toy raman dator :D ms ca in seara aceea la Mec ai urlat dupa mine si mi.ai dat adresa forumului acesta :D e fff tare de mult timp cautam un forum despre mini mai ales unu unde sunt si Timisoreni , poate reusim sa facem o mica miscare mini in tm :D . Am postat asa de taziu pt ca am avut de facut un proiect foto si ma presa timpul :( , in rest ce sa spun de-abia astept sa ajung in Tm si sa iesim cu totii la o suc/bere :)

eu nu inteleg cum toata lumea ii multumeste toyului..asta e discriminare pe fatza :( in primul rand gabi a urlat dupa el nu toyu.. asa ceva..m`am suparat gataaaaaa
"Veni.Vidi.MINI."
Avatar utilizator
alinabiancapop
Moderator
Mesaje: 1925
Membru din: Lun Oct 26, 2009 12:12 pm
Localitate: Cluj Napoca

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de alinabiancapop »

:lol: :lol: :lol:
Dare to be different!
ex MINI Cooper S R56
now MINI Rover ....S again
Avatar utilizator
ToyCooper82
Moderator
Mesaje: 1741
Membru din: Mar Dec 15, 2009 4:34 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de ToyCooper82 »

data viitoare vorbeste tu cu MINI posesorii! chiar astept si din partea voastra Timisoreni! :P
sau probabil din caza ca sunt mai bine receptionat in campul vizual (nu's gras) :lol: :lol: :lol: gata mi-am dat duma! :lol:
MINI Cooper R50,
S exterior
Avatar utilizator
Came
Membru nou
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mai 21, 2010 12:05 pm
Localitate: Timisoara

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Came »

multumesc gabi ;;) ca sa impac pe toata lumea :D
Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6384
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

:lol: :lol: :lol:
Imagine
Avatar utilizator
Gabrielle
Viteza 1
Mesaje: 81
Membru din: Dum Feb 21, 2010 12:01 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de Gabrielle »

:lol: :lol: :lol: hey....toti am fost foarte entuziasmati ca te-am vazut si am putut sa impartasim si cu tine "MINImicrobul" acesta....dar totusi, cred ca eu m-am exteriorizat pentru toti cei de fata! :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
d4niela
Viteza 6
Mesaje: 529
Membru din: Joi Ian 07, 2010 9:50 pm
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: TIMISOARA in MINIatura

Mesaj de d4niela »

ToyCooper82 scrie:data viitoare vorbeste tu cu MINI posesorii! chiar astept si din partea voastra Timisoreni! :P
sau probabil din caza ca sunt mai bine receptionat in campul vizual (nu's gras) :lol: :lol: :lol: gata mi-am dat duma! :lol:

ce vrei sa spui? ca eu nu vb cu ei? vrei sa`ti dau exemple? :-w
"Veni.Vidi.MINI."
Scrie răspuns