Vand sau schimb

Avatar utilizator
Vali Iovi-Stere
Site Admin
Mesaje: 6383
Membru din: Dum Oct 19, 2008 11:47 pm
Localitate: Bucuresti-Mangalia
Contact:

Re: Vand sau schimb

Mesaj de Vali Iovi-Stere »

Leon scrie: Joi Oct 22, 2020 7:24 pm Salutare am un cooper s 2009 si am un interior negru semipiele cu încălzire pe care il dau pe unul normal cu incalzire sau il vand.
Te rog frumos sa-ti citesti anuntul tau pentru ca nu inteleg exact ce vinzi sau ce schimbi!
Daca tot te lauzi ca ai citit regulamentul poate urci poze cu ce vinzi-schimbi si pret de vanzare.
Daca este un site inutil ce cauti aici?
Imagine
Avatar utilizator
adrian
Veteran
Mesaje: 3704
Membru din: Joi Apr 15, 2010 2:50 pm
Localitate: Calarasi,Targu mures

Re: Vand sau schimb

Mesaj de adrian »

Leon scrie: Lun Oct 26, 2020 7:39 pm Eu am citit regulamentul in comparație cu tine care nu ai citit anuntul meu înainte sa il muti de colo colo. Si nu am insultat pe nimeni direct dar daca este nevoie se rezolva poate asa se sterge si contul pe site-ul asta inutil.
Desi ma indoiesc ca tu sa fi auzit de Heliade Radulescu ,vad ca urmezi indemnul sau "Scrieti baieti orice,numai scrieti",fapt care a dus la o avalanse de scrieri mediocre.
Macar aia de prin 1840 stiau sa foloseasca virgula,chiar daca scriau mult si prost.Tu te deosebesti de ei doar prin absenta virgulei.In rest la fel ,scrii mult si(esti)prost.
Real motors need forced induction

Nobody's perfect but if you drive a MINI Cooper F54 with B47 engine ,you're pretty damn close
Petrol is for cleaning tools, with Diesel we make Power
Scrie răspuns